שילוח ימי

שילוח ימי

שילוח ימי – לא רק בגלל המחיר

שילוח ימי זו השיטה הכי זולה והכי פופולרית לשילוח בינלאומי, אנייה אחת יכולה לשאת משקל עצום, שיטה זו הייתה פופולרית  עוד לפני אלפי שנים, כשאנו מזכירים את המושג שילוח בינלאומי הכוונה פה, על אניות מטען. הדרכים לשלוח סחורה או טובין בכלל הינם דרך שילוח אווירי כדרך המהירה יותר, אך היא מוגבלת מבינת סוג המטען שניתן לעלות בטיסה, הכוונה היא לגודל המטען ולסוג המטען, חומרים כימיים למשל, אסור להעלות לטיסה. 

באיזו חברת שילוח לבחור?

היום קיימות כל כך הרבה חברות של שילוח בינלאומי שממש קשה לבחור, כדאי להתמקד בחברה שתתאים לכם, לדוגמא, יש חברות של שילוח בינלאומי המתמחות יותר ברילוקיישן, או הובלה של ציוד כבד במיוחד ,יש חברות שילוח בינלאומי אחרות המתמחות בהעברת חומרים כימיים באמצעות שילוח ימי וכן הלאה.. אבל אם מדובר בסחורה שיקרה לכם, חשוב שתבחרו בחברה אמינה וותיקה לשילוח בינלאומי כמו חברת חיה בר - שילוח בינלאומי המתמחה בשילוח בינלאומי ועמילות מכס. הייעוץ הטוב והאמין ביותר, תוכלו לקבל באמצעות אחת החברות הכי וותיקות בתחום השילוח הבינלאומי בארץ, החברה תשמח לעמוד לשירותך בכל עת, ולייעץ לך לגבי משלוח מטענים, היחס של חברת חיה בר - שילוח בינלאומי הוא חם, ויעיל לאור ניסיונה העשיר בתחום מזה למעלה מ35 שנה.

מהו שילוח עסקים?

מדובר על שילוח לעסקים שונים, חשוב , כי בשילוח מסוג זה, המטען לא יתעכב ויגיע במהירות ליעדו, הרבה עסקים מעדיפים כי חברת השילוח הבינלאומי תדאג לאריזת המטען ובדרך זו הם חוסכים המון זמן, מיותר לציין, כי החברות לשילוח בינלאומי מכירות את סוגי הסחורות ומתאימות את האריזות., חברות אלה מציעות גם שירות של עמילות מכס  כמו חברת חיה בר - שילוח בינלאומי ,נציג מטעם החברה מגיעה אל נמל היעד כשהסחורה עבר הגיעה לנמל,  הוא מגיש את כל הניירת ומשחרר את הסחורה במהירות ויעילות מהמכס.

בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  054-4209046

שילוח ימי
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל