שילוח אווירי

שילוח אווירי

מדוע אנו זקוקים לשילוח אווירי?

בשילוח האווירי הבינלאומי משתמשים במטוסי מטען ולהם מגבלות אחדות בהן היבואן או היצואן חייבים להתחשב בעת קבלת ההחלטה האם להשתמש בהובלה אווירית או בהובלה ימית. היתרון הגדול בשילוח האווירי הוא אלמנט הזמן – המהירות בה יגיע מטען היבוא או היצוא למדינת היעד. בדרך כלל, יבחר היבואן או היצואן בהובלה אווירית כאשר שווי המטען יקר מאוד (לדוגמא: תכשיטים או עתיקות), סוג המטען רגיש כגון פרחים העלולים להינזק בשילוח הימי עקב הפלגה ארוכה, חפצים ו/או תרופות בעלי חיי מדף קצרים ופרמטר הזמן הינו בעל חשיבות גדולה. יתרון נוסף שיש כאשר שולחים סחורה באמצעות שילוח אווירי הוא שהסחורה אינה מיטלטלת או נוטה לרטיבות כמו בשילוח ימי.

בהמשך לכך, על היבואן/יצואן הבוחר בשילוח אווירי להתחשב גם בפרמטרים כגון: משקלו הברוטו של המטען, נפחו, צורת אריזתו, גודלו ועוד.
בדרך כלל, עלות מטען הייבוא או הייצוא המתבצע בהובלה אווירית יהיה גבוה יותר לעומת הגעתו בהובלה ימית.

 

בשילוח אווירי ניתן לעקוב אחר המטען עד להגעתו ליעד

זמן ודיוק הינם מהפרמטרים החשובים של כל בית עסק (הן ביבוא והן ביצוא) בשימת דגש מיוחדת כשמדובר בהעברת סחורות מארץ לארץ ובשילוח אווירי . חברת חיה בר – סחר ושילוח בינלאומי מתמחה גם בשילוח אווירי, עוקבת באופן צמוד אחר המטען האווירי עד הגעתו ליעדו הסופי בזמן הנקוב. עדכונים שוטפים מועברים ליבואן וליצואן אודות משלוח היבוא או היצוא כל העת.. הניסיון שלנו נע בין טיפול נקודתי במטענים קטנים, למתן מענה למערך ייבוא מורכב כמו של קבוצת ZARA ו- Pull & Bear.
חברת חיה בר – סחר ושילוח בינלאומי, הקיימת כבר 35 שנה, מדריכה ומייעצת ליבואנים, ליצואנים ולאנשים פרטיים מהי הדרך היעילה ביותר עבורם במשלוחי היבוא והיצוא, מה כרוך בביצוע תהליך היבוא או היצוא כולל עלויות.. כל המידע נגיש בכל עת.

לרוב, סוכני שילוח אווירי, יודעים כיצד לעקוב אחר המטען, יש להם את השיטות הטובות ביותר בכלל ניסיונם ומקצועיותם, לכן, חברת חיה בר - שילוח בינלאומי שמתמחה גם בשילוח אווירי, תדע לעקוב ולדאוג כי המטען האווירי יגיע ליעדו  בזמן הנקוב. זמן ודיוק, זה דבר חשוב בכל בית עסק במיוחד כשמדובר בהעברת סחורות מארץ לארץ. חברת חיה בר - שילוח בינלאומי, הקיימת כבר 35 שנה, תדע לייעץ לכם לגבי העלויות, במקרה ומדובר בשילוח של אדם פרטי ולא עסקי, היות ורמת הדחיפות כאן חשובה לגבי בעלי עסקים שמוכנים לשלם יותר בגלל ההתחייבות שלהם לגבי הזמנים של הגעת הסחורות לחו"ל או מחו"ל. במידה ומשפחה מעוניינת לעבור למדינה אחרת, והיא אמורה לארוז את תכולת ביתה, הדרך הזולה והיעילה ביותר עבורה תהיה כמובן שילוח ימי.

טיסה ישירה או טיסת קונקשן?

שילוח אווירי הינה ללא ספק הדרך המהירה ביותר עבור משלוחים דחופים, אך גם כאן ניתן להוזיל עלויות, אם מדובר בטיסה ישירה ליעד המחיר יהיה יקר יותר, אך אם מדובר בטיסה עקיפה (קונקשן), העלות תהיה זולה יותר, היות והמטוס נוחת ביעד מסוים וממשיך משם ליעדו הסופי. חברת חיה בר - שילוח בינלאומי תוכל לייעץ לכם בכל נושא הכדאיות ולכל מה שקשור עבור שילוח אווירי, שילוח ימי ועמילות מכס, תקבלו ייעוץ אמין ויחס חם והוגן.

בהתאם לדחיפות ורגישות קבלת המטען האווירי אצל הלקוח הסופי במדינת היעד,  חברת חיה בר - סחר ושילוח בינלאומי מייעצת ליבואן / יצואן בכל נושא הכדאיות ומסלול הטיסה הקשור למטען הנדון. הייעוץ הינו אמין ומקצועי ביותר וכך גם היחס שהינו אישי הן לאנשים והן למשלוחים. 

בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  054-4209046

04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל