עמילות מכס

עמילות מכסחברות המספקות שירותי עמילות מכס באות לעזור לארגן את המעבר של הסחורה באמצעות המכס. עד לפני כמה שנים, שירותי עמילות מכס היו שולחים סוכן על מנת שיהיה נוכח כשהסחורות מגיעות לארץ. כיום, חברות עמילות מכס, דואגות למלא את הטפסים והניירת הדרושה כך שהסחורות יגיעו ליעד ללא עיכובים. חברה  המספקת שירותי עמילות מכס מחוייבת לגבות תעריף מינימום הקבוע בחוק. יחד עם זאת,  כשיש חוזה עם חברת תעופה מסוימת, יש אפשרות של תעריף זול יותר ע"י חברת התעופה וכך, גם הלקוח יחויב בתעריף  זול יותר. ככל שהסחורה נשלחת לעיתים קרובות באמצעות אותו הלקוח, הוא ישלם תעריף מוזל.

עמיל מכס - תפקידו ואחריותו

עמיל מכס הנקרא גם סוכן מכס, הוא איש מקצוע המוסמך לייצג חברות, בעלי עסקים ואנשים פרטיים אל מול רשויות המכס והינו בעל ניסיון וידע בכל התהליכים הקשורים בסחר הבינלאומי.עמיל המכס הינו בא כוחו כמו גם הנאמן של היבואן או היצואן כלפי שלטונות המכס. תפקידו העיקרי והרשמי של עמיל המכס / סוכן המכס הוא ניהול הפעילות המורכבת הקיימת בתהליכים השונים והמורכבים בשרשרת הלוגיסטית של היבוא והיצוא.

במסגרת תפקיד זה מתבצעות הפעולות הבאות:

  • שירותי סיווג והערכת טובין ביבוא וביצוא  בטרם צאת המשלוח מארץ המוצא
  • ייעוץ בנושא הסכמי סחר והגדרת מקור הטובין לצורך עמידה בדרישות הסכמי הסחר השונים עליהם חתומה מדינת ישראל.
  • הכרת האמנות הבינלאומיות השונות עליהן חתומה מדינת ישראל כגון: אמנות מכס, קרנה אט"א ו-טי"ר, הנחיות לגבי סחר בבעלי חיים שלגביהם עומדת סכנת הכחדה, CETIS חיטוי אריזות עץ, קניין רוחני וכד'.
  • הכרת דרישות הביטחון השונות בהן נוקטות מדינות במערב אשר אימצו צעדים מונעי טרור.
  • סיווג הטובין הנכון, המדויק והמתאים ביותר בהתאם לייעודם הסופי, שימושם ולחוקי שלטונות המכס הוא אשר ייקבע את גובה המיסוי הסופי.
  • הכנת הניירת המרובה והמיוחדת לכל משלוח ומשלוח בהתאם לסוג הטובין והגשתה לבית המכס.
  • תשלום המיסים והאגרות השונים לשלטונות המכס
  • ליווי צמוד עד גמר תהליך שחרור  הסחורה / הטובין מהמכס.
  • אחסנת הטובין במחסנים במידת הצורך
  • תיאום הובלה יבשתית מהנמל לבית הלקוח.

לערוך מחקר מקדים על חברות של עמילות מכס

כדאי לערוך מחקר מקדים בכל הקשור לשירותי עמילות מכס, כי הנהלת כל חברה העוסקת ביבוא ו/או יצוא טובין חייבת לוודא כי העסק מקבל את השירות והמחיר הטוב ביותר, לכן,  חברת חיה בר - שילוח בינלאומי מן הוותיקות בשוק עמילות המכס וקיימת כבר מעל ל 35 שנה, החברה עוסקת בכל התחומים של שירותי עמילות מכס ושילוח ימי ותוכל לתת לכם כל מענה אופטימאלי לכל צורך בתחום. חברת חיה בר סחר ושילוח בינלאומי עובדת עם הרבה מאוד חברות המייצאות ומייבאות סחורה מכל העולם ועוסקת בשילוח ימי ואווירי, עובדת עם המון חברות ידועות בארץ העוסקות בייבוא וייצוא שחלק גדול מהן מוכר מאוד בשוק.

אחסון ואריזה של חפצים

חברת חיה בר שילוח בינלאומי, עוסקת אף באחסון ואריזה של סחורות, חפצים ואף נותנת ביטוח המבטיח החזר מלא, אם חלילה הסחורה תינזק בזמן ההעברה. חברה של עמילות מכס מחויבת בידע על סיווג הסחורות השונות, זה בעצם מה שקובע את גובה התשלום שצריך לשלם במכס. חברות לעמילות מכס כמו חברת חיה בר שילוח בינלאומי עוסקת בשילוח בינלאומי במשך הרבה שנים ויש לה את הניסיון בתהליכים השונים ובבעיות שעלולות לצוץ ואת הדרכים להתמודד עמן, לכן כאשר תצטרכו חברה אמינה של עמילות מכס אתם כבר תדעו לאן לפנות.

 

בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  054-4209046

 

עמילות מכס
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל