פרופיל חברת חיה בר - סחר ושילוח בינלאומי

חיה בר - סחר ושילוח בינלאומיחיה בר, בין חברות השילוח הוותיקות בעולם השילוח והסחר הבינלאומי פותחת בפניכם את דלתותיה, כך שתמיד תרגישו בטוחים ובידיים טובות. עומדים בפני עלייה לארץ או מעבר לארץ זרה? זקוקים לשילוח קונטיינר גדול בעל תכולה יקרה ורגישה?

אצלנו בחיה בר, שילוח בינלאומי ועמילות מכס תקבלו את הטיפול הרגיש והיעיל ביותר!

ניסיון ואמינות- שירות אמין ללא פשרות!

אנחנו בחיה בר שילוח בינלאומי פועלים בזירה הבינלאומית בתחומי השילוח השונים, דואגים להעברת מכולות, עמילות מכס, העברת בתים, תכולת דירות, רכבים והכול בהתאם לתקינה ולקרנה הבינלאומי לחוקי השילוח במדינות השונות. לנו בחברת חיה בר, שילוח בינלאומי ניסיון של למעלה משלושה עשורים, מה שהופך אותנו לאחת החברות הוותיקות והמנוסות בענף השילוח הבינלאומי. עם הניסיון  והידע שלנו בתחום השילוח הבינלאומי וההבנה שברגישות והדרישה לטיפול רגיש אנו שואפים לתת לך לכם תחושה של בטחון ושקט נפשי מכל הבחינות: השילוח, אריזת הפריטים, דאגה לקבלתם בנמלים השונים וכן התאמה ושקיפות מחירים.

אחריות ושקיפות מההמראה ועד לנחיתה

חשוב לנו שתהיו סמוכים ובטוחים שכל הפרטים אותם אתם מבקשים להעביר בין אם מדובר במדינה הנמצאת בשכנות אליכם לבין אם מדובר במדינה רחוקה אתם בידיים טובות. בכל עת אתם תהיו מעודכנים במצבו של המשלוח, היכן הוא נמצא בכל עת ומי קיבל אותו עד שהוא יגיע לייעדו. אנו אף אורזים לבקשת הלקוח. באפשרותכם לשדרג את השירות ולקבל מאיתנו שירותי אריזה ואחסנה לבקשתכם האישית. כלל הפריטים שלכם יהיו תחת אחריותנו המלאה עד שיתקבלו בעל ידיכם או ע"י אנשי הקשר האמונים על המשלוח.

קשרים ויחסים בינלאומיים

אחד היתרונות הבולטים ביותר אצלנו בחברת חיה בר שילוח בינלאומי הוא הקשרים הענפים שלנו בעולם, אנשי קשר במדינות מפתח שונות ומדינות הנמצאות בקשרי עסקיים עם מדינת ישראל. האנשים שלנו מעורים בעל מה שקורה היום בזירת הסחר הבינלאומית עם מדינות המערב, בכל הקשור לעסקים, שפה מקצועית, קשרים עם בעלי השפעה והון ועוד.

אנחנו בחיה בר מאמינים, כי שילוח אמין הוא כזה המתחיל עם מענה אחראי על שאלותיכם, התאמה ושאיפה ליצור הבנה בין הלקוח לנותן השירות כך שיהיה תיאום ציפיות מלא ושביעות רצון לאורך כל הדר. האמינות, הניסיון והקשרים שלנו הופכים אותנו לחברת השילוח מספר אחת במזרח התיכון ומחוצה לו.

 בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  054-4209046

04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל