שינוע מטענים

שילוח מטענים אישי

שינוע מטעניםאנשים רבים היום בוחרים לבצע שילוח מטענים אישי. כך, לדוגמה, ניתן למצוא שבעלי דירה חדשה הרוצים לרהט את דירתם טסים בליווי יועץ אישי לאחת ממדינות הייצור, לדוגמת סין, רוכשים את כל התכולה הנדרשת ומעבירים את כל הפריטים במכולה מיוחדת לארץ. במקרים אחרים רצון הלקוח הוא לרכוש פריט בודד אחד, אבל הוא לעיתים כה גדול, כמו מכונית או ספה מיוחדת, שאין כל דרך אחרת להעבירם מלבד שימוש בשירות שילוח מטענים בינלאומי.

דרכי שינוע

שינוע מטענים טראנס-אטלנטי יכול להתרחש באמצעות מספר דרכים. הדרך הראשונה היא באמצעות תחבורה אווירית. דרך שנייה היא בדרך ימית, בספינת משא. הדרך השלישית היא דרך יבשתית. הבחירה בכל דרך שינוע או אפילו בשילוב של מספר דרכי שינוע עבור פריט מסויים תלויה במסלול הדרך והתכולה הנשלחת. חברות השילוח מיומנות מאוד בנושא וכמובן בוחרות את נתיב התחבורה בשיתוף עם הלקוח תוך הגנה מקסימאלית על הפריטים המיובאים.

שינוע מטענים בינלאומי

מלבד צרכים של לקוחות פרטיים, עסקים רבים מבצעים עסקאות גדולות בחו"ל אשר מחייבות שימוש בשינוע מטענים בינלאומי. יתרה מזאת, עסקים רבים העוסקים בתחום היבוא והיצוא מחויבים תמידית לעסוק בשילוח בינלאומי על מנת שהעסק שלהם יפעל. לצורך כך יש לשקול קבלת עזרה ממשלח בינלאומי מקצועי אשר יוכל לספק לעסק את המידע הטוב והאמין ביותר על חברות העוסקות בשילוח. כך תוכלו להיות בטוחים שהשגתם את המחיר הטוב ביותר לסחורה שלכם, ביחד עם תו בקרת איכות מחברה מובילה.

שינוע מקצועי מתחילת המסע ועד לסופו

בידיוק כמו הובלה תוך-ארצית, גם הובלות בינלאומיות אמונות על השירות הטוב ביותר ללקוח, תוך שדואגים למוצר מתחילת הדרך ועד סופה. המשתמע מן הדבר הוא שכל פריט לפני השילוח נארז בצורה אופטימלית ומשונע אל עבר כלי השינוע הבינלאומי (מטוס/ספינה/משאית וכדומה). כשהפריט מגיע אל מקום היעד המטען משוחרר ביבשה או בים באמצעות עמילי מכס מורשים. לבסוף הפריט מועבר אל יעדו הסופי בתוך הארץ וכמובן מגיע ישירות לבית הלקוח, בהתאם לדרישה. שימו לב וביחרו בחברה אמינה ומקצועית עם שורת המלצות, על מנת לוודא שהפריט שלכם יבצע את הדרך המהירה ביותר בבטיחות המקאסימלית ביותר.