שילוח מכולות לחו"ל

החלטתם לנסות את מזלכם מעבר לים? מתכננים רילוקיישן למטרות עבודה או לימודים? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע חיוני אודות שירותי שילוח מכולות לחו"ל.

שילוח בין לאומי הינו שירות מקצועי העומד לרשותכם באמצעות חברת שילוח בינלאומית כזו או אחרת העוסקת ומתמחה בנושא. שירות זה מיועד למטרות ייצוא של מוצרים מישראל לחו"ל או למטרות רילוקיישן למטרות עבודה או לימודים.

שירותי השילוח הבינלאומיים מיושמים באמצעות משלוח אווירי של סחורות ומוצרים או באמצעות שילוח ימי של מכולות, כאשר השירותים המוצעים לכם על ידי חברת שילוח בינלאומית מנוסה ומקצועית כוללים בין היתר: שירותי שילוח לכל סוגי הסחורות בכל סדר גדול, שירותי שילוח מכולות לחו"ל, שירותי העברת תכולות דירות ובתים במסגרת רילוקיישן לחו"ל למטרות עבודה או לימודים או כל מטרה אחרת, שירותי הובלת חפצי אמנות ועוד מגוון רחב של שירותי שילוח בינלאומי. בקרב חברות מנוסות ומיומנות בענף השילוח הבינלאומי, תוכלו למצוא מעטפת שירות מורחבת הכוללת גם שירותי העמסת מכולות, שירותי פריקת מכולות בעת הגיען למדינת היעד ואפילו שירותי נמל-דלת הכוללים פריקת מכולות בשדות התעופה או הנמלים והעברת תכולות וסחורות לבעליהן בהתאם לכתובת המגורים הרצויה לו או המקום הרצוי לו.

כאשר חברת שילוח בינלאומית המתמחה בנושא מלווה אתכם לצרכי שילוח מכולות לחו"ל, אתם יכולים ליהנות משקט נפשי ובטחון מלא לאורך כל הדרך, החל משלבי ההתקשרות המקדימים ועד להגעה הבטוחה של המכולות ליעד הרצוי לכם. לאורך כל הדרך, חברת השילוח מעמידה לרשותכם מגוון רחב של שירותים הכוללים אפילו שירותי אריזה ופריקה, וכמובן, שירותי ביטוח המכסים אתכם בצורה האופטימאלית ביותר ברמה הביטוחית.

כיצד לבחור חברת שילוח בינלאומי?

על מנת להבטיח לעצמכם הליך שילוח מכולות לחו"ל על הצד המקצועי, המהיר והפרקטי ביותר, אנו ממליצים לכם לבחון את טיב שירותיהן של חברות שילוח שונות ובמסגרת הליך הבדיקה והבחירה באחת מהן להתייחס לפרמטרים מקצועיים כגון: ניסיון מקצועי בענף השילוח הבינלאומי, היקף שירותי השילוח המוצעים לכם על ידי החברה, פתרונות ההעמסה ופריקה המוצעים לכם על ידי החברה, פתרונות שינוע מטענים משדות התעופה והנמלים אל נקודת היעד, סוג והיקף הביטוח המוצע לכם על ידי החברה במסגרת הסדרי ביטוח אותם היא מקיימת עם חברות ביטוח מובילות בנושא, פתרונות השירות המוצעים לכם בכל הנוגע לבירור מצב השילוח בכל רגע נתון.

פרמטרים אלו ונוספים יאפשרו גם לכם לבחור בחברת שילוח בינלאומית בעלת ניסיון מוכח בענף. כמו כן, אנו ממליצים לכם להתייחס לפרמטרים כגון: התאמה אישית לצרכי השילוח הנחוצים לכם, בירור צרכי השילוח על ידי נציגי החברה, וכמובן, עלויות השירות מתחילתו ועד סופו. בנוגע למחיר, אנו ממליצים לכם לרכז לעצמכם מספר הצעות מחיר שונות ולהימנע מבחירת ההצעה הזולה ביותר אלא למעט מקרים בהם ההצעה הזולה כוללת בתוכה את כל השירותים הנדרשים ונחוצים לכם בהתאם לפרמטרים השונים אותם הצגנו בפניכם בסעיף הקודם.

 

 

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל