שילוח בינלאומי לפני מעבר דירה

יש לא מעט אנשים שלאורך חייהם, מסיבות כאלה ואחרות, בוחרים לעשות שינוי משמעותי ביותר ולעבור לחיות במדינה זרה. לדוגמה, יש לא מעט ישראלים שבוחרים לעזוב הכול אחרי הצבא, לנסוע לאיטליה לכמה שנים וללמוד שם רפואה. הדוגמה הזאת אומנם מורכבת ומאתגרת במיוחד, אך היא עוד כאין וכאפס לעומת משפחות שלמות שמחליטות לעלות לארץ. אומנם זה נכון שלפני עשרות שנים, בתקופת בניית הארץ, העלייה לישראל כללה מספרים גדולים יותר של עולים, אך גם בימינו יש מאות אנשים בכל שנה שעולים לחיות בארץ. יש לא מעט אתגרים שעומדים בפני מול אותם עולים ואחד מהם הינו אתגר פרקטי ולוגיסטי לחלוטין: איך מעבירים את כל החפצים מארץ המוצא לישראל?

שולחים הכול בקלות

זה לא משנה אם אתם עוזרים היום לאנשים שעולים מצרפת או ממקומות אחרים באירופה, כי מה שבטוח זה שעליכם לחשוב, בין היתר, על האופציה של שילוח בינלאומי. זה לא באמת הגיוני שהעולים ייקחו איתכם הכול בשתיים-שלוש מזוודות שכן לכל אחד מאיתנו יש כמויות גדולות יותר של ציוד. לכן כדאי לדעת ששירות כמו שילוח בינלאומי קיים, זמין, נוח והוא אפילו לא מאוד יקר. זה לא משנה אם העולים שלהם אתם עוזרים יגיעו בסופו של דבר אל אחד מאותם פרויקטים חדשים באשקלון או לכל מקום אחר בארץ, כי בכל מקרה ניתן יהיה לשלוח אליהם כל מה שצריך.

אריזת החפצים לקראת השילוח

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון כאשר חושבים על שילוח בינלאומי של חפצים, זו השאלה איך אורזים הכול. כמובן שאם מדובר על סלון וריהוט נוסף האריזה תתבצע בדרך מסוימת, אך מה עושים כאשר מדובר, בין היתר, על חפצים שבירים? אם חשוב לכם שכל הציוד של העולים החדשים יגיע לארץ בשלום, כדאי יהיה לפנות לקבלת שירותי שילוח ואריזה מקצועיים. אומנם זה נכון שכל השירותים הללו עולים כסף, אך בסופו של דבר זה יגדיל מאוד את הסיכוי שהכול יגיע ללא פגע. קחו בחשבון, בין היתר, את זמני הגעת המשלוח שכן במידה ושולחים הכול דרך הים כמובן שזה יכול לקחת גם כמה חודשים טובים עד שכל הציוד יגיע ליעדו.

לאן מגיעים כל העולים החדשים?

במידה ואתם רוצים לסייע לקרובים שלכם מצרפת שעולים בקרוב לארץ לא רק מבחינת שירותי השילוח הבינלאומי אלא גם מבחינת מקום המגורים, בהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכם. מצד אחד יש הרבה דירות למכירה באשקלון אך מצד שני,  כולנו יודעים שיש גם לא מעט עולים מצרפת, וממקומות אחרים בעולם, שהחליטו לגור בנתניה כבר לפני שנים. מתלבטים בין השניים? אם כך, בהחלט אפשר להבין את הדילמה כי מדובר על שתי ערים שונות שלכל אחת מהן יש דברים אחרים להציע לעולים. מה שכן, אתם יכולים להיות בטוחים שגם במקרה של אשקלון וגם במקרה של נתניה העולים החדשים עטופים בכל דרך ובלא מעט מסגרות שמעניקות עזרה וסיוע בהשתלבות בישראל.

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל