עוברים לחו"ל? כל התכולה עוברת איתכם

בכל שנה, מעתיקים ישראלים רבים את חייהם אל מדינה חדשה. מעבר שכזה מעבר הינו מרגש, שלרוב מתרחש בעקבות נסיבות מאד משמחות. לצד הכייף וההתרגשות המציפים, ישנה גם לא מעט עבודה בדרך אל החיים החדשים במדינה החדשה. לא רחוקים הימים בהם היה על העוברים לחו"ל, לוותר על חלק מהציוד שלהם שכן לא היה ניתן לנייד אותו. כיום, הטכנולוגיה נוכחת במלוא הדרה, ומציעה לכל הדורשים, לבצע מעבר קהל, מהיר ויעיל אל עבר החיים החדשים שלהם.

לא חשוב כמה ציוד יש לכם, מה כובד התכולה שלכם ולאן אתם רוצים לשלח אותה. כיום, ישנן חברות המציעות לכם שירות שבימים אחרים היה יכול להחשב כשירות מהפני ועתידני: שילוח בינלאומי ימי. החברות דואגות להוביל את כל התכולה שלכם במעמד הרילוקיישן, ולהבטיח כי היא תגיע אל יעדה, יחד איתכם. את השילוח הימי ניתן לתפוס ככזה הנקשר רק בקשרי מסחר, אך גם ניתן שירות מלא לאנשים פרטיים.

שילוח בינלאומי

לא משאירים את הציוד מאחור, עוברים יחד איתו

הציוד שרכשתם לאורך השנים הוא ציוד שעיצב אתכם, והופך כיום את הבית שלכם בישראל לבית שהוא אתם. בעת שאתם מבצעים מעבר לחו"ל, תוכלו להעתיק את תחושת הביתיות המוכרת לכם מהארץ, הודות לשיטת השילוח המתקדמת. בעוד שבשילוח אווירי יש לכם מגבלה של כמות התכולה שתוכלו להעביר, הרי שבשילוח הימי היוצא מהנמל, אינכם צריכים להשאיר שום פרט שלכם מאחור, אלא אתם יכולים להעתיק את החיים שלכם בשלמותם.

איך בוחרים בחברה איכותית?

כאשר מדובר על הציוד שלכם, הרי שאין מקום לטעויות. התכולה שלכם הינה תכולה שצברתם לאורך שנים, הינה יקרת ערך, והמטרה שלכם ברורה: שהתכולה תגיעה ליעדה. לכן, חשוב לבחור בחברות מתמחות העוסקות במלאכה שנים. מדובר במלאכה לא פשוטה כלל, המצריכה אישורים שונים, טפסים למילוי ולעתים גם בירוקרטיות שצריך לצלוח. לכן, חשוב מאד לחבור לחברה בעלת ניסיון עשיר ורזומה מפואר, שתוביל אתכם כל הדרך אל החיים החדשים שלכם בדרך הכי חלקה ונוחה שיש. משקיעים בחברה איכותית, וזוכים לשקט נפשי לכל אורך התהליך.

הציוד הגיע ליעדו – מה עכשיו?

בשילוח הימי שלחתם תכולה כבדה – החל מרהיטים ועד מערכות הושבה כבדות. כעת, עולה השאלה והיא איך מניידים את כל התכולה אל דירתכם החדשה? כאשר מדובר על הובלת רהיטים כבדים, הרי שאתם יודעים בדיוק איך הפורצדורה עובדת, אך לשמחתכם, מדובר על אותה השיטה המתבצעת גם בחו"ל. לאחר שהתכולה שלכם תעלה על משאית מהנמל במדינה אליה עברתם, הרי שתוכלו לתאם עם חברת ההובלות כי אתם מעוניינים בהובלה המשלבת גם מנוף. הובלת רהיטים עם מנוף כיום נהוגות בכל העולם. שיטה זו מאפשרת הובלה קלה וקצרה משמעותית מזו המתבצעת על גביהם של המובילים. כל שנותר הוא לאחל לכם מעבר קל. 

 בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  04-6274-515

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל