שילוח בינלאומי

מהו שילוח בינלאומי?

שילוח בינלאומי - יצוא, יבוא ועמילות מכס משמעות המושג שילוח בינלאומי היא משלוח סחורות (טובין) ו/או חפצים אישיים ממדינה למדינה בין אם מדובר במכולות (קונטיינרים), משלוחים חלקיים שהינם קטנים יותר בנפחם ובמשקלם ממכולה מלאה ובין לצורך העתקת מקום מגורים ברחבי העולם. קרי, חפצים אישיים לאנשים פרטיים.

המשלח הבינלאומי הוא זה המבצע את השרשרת הלוגיסטית המסועפת של השילוח הבינלאומי עבור החברות של היצואנים והיבואנים כמו גם של האנשים הפרטיים

 

המשלח הבינלאומי מיהו?

משלח בינלאומי הינו מוביל חוזי המתחייב להעביר הטובין ממדינת המוצא למדינת היעד כמצוין בשטר המטען המונפק על ידו, בעבור קבלת תשלום כספי. עליו לקבל אישור ורישוי ממנהל המכס לעסוק בשילוח בינלאומי על פי חוק סוכני המכס התשכ"ה -4991.
השילוח הבינלאומי בתחום הסחר העולמי, הינו בעל משקל רב בתהליכי היבוא, היצוא ולאנשים פרטיים. לכן, יש לתת את הדעת על כל סעיף וסעיף הטמונים במושג שילוח בינלאומי.
השילוח הבינלאומי מאגד בתוכו שלוש דרכים אפשריות להעברת הסחורות (הטובין).
הדרך הראשונה שהיא בד"כ הדרך הזולה ביותר היא הובלה ימית. הדרך השנייה היא הובלה אווירית.
הדרך השלישית היא הובלה יבשתית. לעיתים ובהתאם ליעד יהיה צורך לשלב בין הדרכים על מנת שהמשלוח יגיע ליעדו.
לפני קבלת החלטה באיזו דרך נבחר למשלוח הטובין, יהיה עלינו לבדוק את הפרמטרים הבאים:
משקל, נפח, סוג הסחורה, דחיפות קבלת הסחורה במדינת היעד וכדומה.

שילוח בינלאומי בעולם העסקים

שילוח ימי - שילוח בינלאומי

ידוע כי בעסקים, זמן שווה כסף. יבואנים, יצואנים גדולים וקטנים כמו גם אנשים פרטיים, נעזרים בחברות השילוח הבינלאומי לביצוע שינוע הטובין בדרך המהירה, הזולה והקצרה ביותר בהתאם לצורכיהם ולתנאי אותה עסקה ספציפית.

היבואנים / היצואנים מתחייבים ונדרשים מתוקף כל עסקה, לספק ללקוחותיהם הסחורה/הטובין במדינת היעד עד לתאריך הנקוב בחוזה ועליהם לעמוד בלוח זמנים, ללא עיכובים ו/או תקלות.
עקב הגידול בסחר הבינלאומי הגלובלי, קמו חברות רבות בתחום השילוח הבינלאומי ועמילות המכס הן בישראל והן בעולם כולו.

לפיכך, חשוב מאוד שחברת השילוח הבינלאומי ועמילות המכס אותה נבחר, תיבחר בקפידה רבה.

כיצד נבחר חברה אמינה לשילוח בינלאומי?

ערך הטובין יקר וחשוב לכל שולח. על מנת להבטיח שהטובין / הסחורות יגיעו ליעדם הן במשלוחי היבוא והן במשלוחי היצוא בדרך המהירה ביותר, הבטוחה והזולה ביותר, חשוב מאוד ורצוי לפנות ולקבל שירותים אלה מחברת שילוח בינלאומי שהינה מקצועית, אמינה, יסודית ובעלת ניסיון מצטבר רב.
חברת שילוח בינלאומי אשר תדע לתת מענה ופתרון לכל בעיה בזמן אמת במקרה הצורך.

חברת שילוח בינלאומי שהינה מקצועית, בעלת מוניטין וניסיון מצטבר, תייעץ ותסייע לחברות היבוא, חברות היצוא ולאנשים הפרטיים בבחירת אמצעי התובלה המתאים ביותר לכל משלוח. זאת, בהסתמך על נתוני החוזים עליהם הם חתומים מול לקוחותיהם.

הידע אותו תעביר חברת השילוח הבינלאומי ליבואנים / יצואנים מקנים ללקוחות שקט נפשי, אמון ובטחון מוחלט כי הם והטובין מטופלים באופן מקצועי ביותר.

 

חיה בר - סחר ושילוח בינלאומי - הנסיון שלנו, השקט הפנימי שלכםמי אנחנו?

חברת חיה בר – סחר ושילוח בינלאומי, בניהולה של חיה בר משלחת בינלאומית (קוד משלח 435), עוסקת בתחום היבוא, היצוא, השילוח הבינלאומי ועמילות המכס מאז שנת 1977

חברת חיה בר – סחר ושילוח בינלאומי – One Stop Shop
מספקת ליבואנים, ליצואנים ולאנשים הפרטיים, יחס אישי ומקצועי ביותר בכל הקשור לשילוח הבינלאומי, עמילות מכס גם שירות לאיתור ספקים בכל תחום ברחבי העולם.

בטרם יצא המשלוח באוויר או בים ממדינת המקור לכל מדינת יעד בעולם, יוענק ללקוח באופן מקצועי ואמין ביותר כל המידע הדרוש לו אשר יסייע לו בקבלת ההחלטה לגבי אמצעי התובלה הרצוי והמומלץ ביותר עבורו. יופעלו שירותי סיווג והערכת טובין ביבוא וביצוא, שירותי אריזה ואחסנה עפ"י דרישה, ביטוח למטענים עפ"י דרישה.

בחברת חיה בר – סחר ושילוח בינלאומי ערוכים, מוכנים ודואגים להעברת כל משלוח ליעדו באשר הוא באופן אישי, מסור, יעיל ומקצועי תוך הקפדה על מחירים אטרקטיביים.

 בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  054-4209046