קניות בחו"ל עם משלוח לארץ

עם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט כיום אנשים רבים נוהגים לערוך את הקניות שלהם באינטרנט. אם בעבר קנייה באינטרנט הייתה נראית מסובכת והשארת פרטי האשראי באתר היו מהווים מחסום לקנייה היום המצב שונה. אתרי קניות באינטרנט בנויים בצורה מאובטחת עם ממשק נוח לשימוש וחווית קנייה מהנה ומהירה. הציבור נהנה מאפשרויות קנייה נוספות בארץ ובעולם, קנייה של מוצרים, מכשירים, בגדים ועוד מכל מיני תרבויות, שפות וערים אינה מוגבלת יותר. 

לחוויית קניה באינטרנט קיימות מגוון יתרונות מלבד האופציות הרחבות לקנייה. את הקנייה באינטרנט ניתן לבצע מכל נקודה בעולם ובכל שעה שלא תהיה, עם מחשב נייד, טאבלט או טלפון נייד. מדובר בחיסכון של כסף, זמן שווה כסף וכאשר חוסכים את הנסיעה לחנות מתבצע חיסכון בכסף. בנוסף מתבצע חיסכון בכסף כשניתן להשוות בין אותו סוג פריט בזמן קצר בין אתר אחד לאתרים אחרים ולבחור במחיר המשתלם. כאשר רואים את הסכום אל מול העיניים בצורה יותר ברורה ויכולים להוריד פריטים מסל הקניות בלחיצת כפתור, גם כן חוסכים כסף. קיימים הרבה אתרים שמבצעים משלוח לארץ, לדוגמא אם תרצו משלוח מארה"ב לישראל, רוב הסיכויים שתמצאו הרבה אתרים שקיימת להם מדיניות משלוחים שעובדת בארה"ב עם ישראל.

אתרים שמבצעים משלוח לארץ

עליאקספרס - אתר פופולרי בכל העולם ובישראל, הוא עליאקספרס הסיני. האתר מאגד תחתיו הרבה חנויות עם היצע רחב בהן ניתן למצוא אינספור מוצרים, החל מבגדים, מוצרי טיפוח ויופי ועד למוצרי אלקטרוניקה ודברים לבית ולאוטו. השימוש באתר הוא נוח במיוחד כאשר יש גרסה של האתר לדוברי השפה העברית. ההזמנות מגיעות עד לסניף דואר הקרוב לביתכם או במקרה הטוב יותר אל תוך תיבת הדואר שלכם, הכל תלוי בסוג המשלוח שאתם בוחרים. עם זאת, משלוח מארה"ב לישראל הרבה פעמים יהיה יותר מהר ממשלוח מסין.

אסוס - אתר האופנה האנגלי, אתר לקניית בגדים לנשים וגברים. האתר מתעדכן כל הזמן בכל הטרנדים החמים בעולם האופנה. חווית הקנייה באסוס נוחה כיוון שעל כל פריט יש צילום וידאו קצר של אותו פריט על דוגמן/ית וכך אנו יכולים לראות את הפריט מהרבה זוויות ולהרגיש יותר שלמים עם הקנייה שלנו.

נקסט - אתר בריטי המציע בגדים לילדים, פופולרי במיוחד בישראל, הקיים גם בגרסה בשפה העברית. אורך הזמן שבין ביצוע הזמנת המוצרים לבין הגעתם לארץ הינו קצר במיוחד. מלבד איכות הבגדים והמשלוח המהיר תוכלו ליהנות ממשלוח חינם מעל הזמנה של 100 ₪.   

מה עושים במקרה שהאתר אינו מבצע משלוח לארץ?

במידה ומצאתם פריט המוצא חן בעיניכם אך להפתעתכם גיליתם כי האתר אינו מבצע משלוחים לארץ תוכלו להיעזר בספקים חיצוניים. קיימות חברות שילוח רבות שניתן להזמין דרכן מאתרים שלא מבצעים משלוחים לישראל. בחרו בחברת שילוח אמינה עם משלוח מהיר ושירותי. תוכלו למצוא חברות שילוח שמבצעות משלוח מארה"ב לישראל או מאירופה לישראל.

 

 

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל