על שילוח תכולת דירה לחו"ל, הובלות דירה בארץ ומה שביניהם

כל מעבר דירה הוא פרויקט מורכב למדי, שמחייב היערכות מקיפה. בין השאר חשוב לתכנן בדיוק מתי תתחיל אריזת תכולת הדירה ובאיזה סדר היא תתבצע, ובנוסף למצוא חברות הובלות אמינה ומקצועית שתגיע ביום שבו עליכם לפנות את הדירה הנוכחית ותוביל את כל הרכוש שלכם בבטחה ובזהירות אל הבית החדש.

כשמדובר על מעבר אל מעבר לים - בין אם במסגרת רי-לוקיישן מטעם מקום העבודה, בין אם בעקבות שליחות דיפלומטית, בין אם בשל נסיבות משפחתיות, בין אם לטובת שנת שבתון ובין אם מכל סיבה אחרת - באופן טבעי שילוח התכולה הופך מורכב יותר. על-מנת שתוכלו להתאקלם במדינה אליה אתם עוברים במהירות ובקלות ככל האפשר, נדרשת התייחסות מדוקדקת ל-3 חלקי העברת התכולה: ההובלה כאן בארץ, השילוח הבינלאומי (דרך הים ו/או האוויר) ושינוע הפריטים מהנמל (בין אם זהו נמל ימי ובין אם נמל תעופה) אל הבית ששכרתם או רכשתם בחו"ל.

על מה חשוב להקפיד לקראת שילוח בינלאומי?

מעבר לחו"ל הוא שינוי דרמטי, שבאופן טבעי טומן בחובו גם לא מעט חששות. כדי לפוגג לפחות את אלה הקשורים להעברת תכולת הבית, חשוב מאוד לבחור בחברת שילוח בינלאומי אמינה ומנוסה - חברה שכזו קודם כל תספק לכם הצעת מחיר מסודרת ומפורטת, כך שלא תהיינה הפתעות בהמשך הדרך מבחינת עלות השילוח. לאחר מכן בהתאם לאופן השילוח הנבחר, דרך הים או דרך האוויר, ומועדי הפלגת האנייה או הטיסה, נקבע גם מועד האריזה, שכמובן תתבצע באופן מקצועי ומאורגן, כך ששום ארגז לא ילך לאיבוד בדרך ובנוסף בסיום ההובלה יהיה לכם קל לפרוק את כל הציוד ולהתחיל את החיים החדשים ברגל ימין.

בנוסף ניתנת עזרה בילוי הטפסים הרלוונטיים לקראת השילוח הבינלאומי, וכן ניתן מענה מקיף לנושא הביטוח של התכולה, שהרי ישנם מקרים בלתי נמנעים שבהם גם הובלות שנעשות באופן המקצועי ביותר גורמות לנזק מסוים.

שילוח דרך האוויר או דרך הים?

ישנן כאמור שתי דרכים אפשריות לביצוע השילוח אל מעבר לים - באנייה או במטוס.

לכל אחת מהאופציות יתרונות וחסרונות, כשהיתרון העיקרי של דרך הים הוא המחיר המשתלם יותר, ואילו דרך האוויר מובילה ברוב המקרים להגעה מהירה יותר של התכולה. אופציה זו מתאימה יותר גם לפריטים רגישים או יקרי ערך במיוחד, אם כי לנוכח ההיקף של תכולת דירה ממוצעת ברוב המקרים נבחר השילוח הימי, לפחות עבור רוב הפריטים.

אתכם עד שכל התכולה אצלכם בבית החדש

באופן טבעי אין די בשילוח אחראי של הפריטים לחו"ל אלא יש להבטיח שהתכולה תגיע לבית החדש שלכם. מרכיב אחד הוא שחרור מהיר ויעיל של כל הפריטים מהמכס, סמוך ככל האפשר למועד הגעתם אל מדינת היעד ובהתאם למועד הגעתכם שלכם , והמרכיב השני הוא הובלה מהירה וזהירה של כל התכולה. חשוב להדגיש שבדיוק כמו הובלות בארץ – למידע נוסף, חשוב להפקיד את המשימה בידיים אחראיות של אנשי מקצוע שאמונים על שירות יעיל במיוחד כמו גם כזה הניתן מכל הלב.

 

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל