על טיסות ושילוח בינלאומי

באמצעות מטוסים התקצרו המרחקים בין מדינות העולם וניתן להגיע ללא קושי מקצה האחד של העולם אל הקצה השני. באמצעות טיסות זולות ניתן להעביר אנשים מחד וסחורות מאידך. אם אתם מחפשים יעד לטיול או שאתם אנשי עסקים, אם אתם יבואנים, מפיצים או יצואנים וזקוקים לאמצעי מהיר להעברת סחורות או שאתם בדרך לרילוקיישן – כדאי לכם לדעת יותר על טיסות וגם על שילוח בינלאומי.

הובלת מטענים ומשלוחים בדרך האוויר

לא רק חברות סחר וותיקות יכולות לבצע שילוח בינלאומי באמצעות טיסות זולות. באמצעות טיסות סדירות ובאמצעות מטוסי מטען שזמינותם גדלה ניתן להעביר מטענים, חבילות ומשלוחים לא רק בדרך היבשה או הים אלא גם בדרך האוויר. מתי נרצה להשתמש בשילוח אווירי? למשל כאשר מדובר במשלוח דחוף. גם כאשר רוצים להעביר דוגמאות לנציג מעבר לים או כאשר רוצים להעביר פריטים רגישים או טכנולוגיים, שילוח מהאוויר יהיה מתאים ביותר. כמו כן, ארגונים שמתבססים על סחר אונליין מגלים העדפה לשימוש בתובלה אווירית אך כמובן – לעיתים יהיה נחוץ פתרון יבשתי או הובלה ימית.

שינוע אופטימלי, גם ביבשה ובים

חברות שילוח מובילות מסוגלות להציע פתרונות לשינוע והובלה בדרכים מגוונות. הובלה ימית יכולה להתבצע באמצעות אוניות ענק, לרוב תוך שימוש במכולות ייעודיות. אותן מכולות יכולות להגיע לנמל היעד ומשם, בקלות, לעבור באמצעות משאיות למחסנים או ישירות ללקוח. בדרך זו ניתן להעביר תכולת בתים, סחורה בהיקף גדול, פריטים מכל הסוגים החל בפירות וירקות, חומרי גלם לתעשייה, ריהוט להרכבה, ביגוד, צעצועים, מחשבים וגדג'טים.

כאשר פונים לחברת שילוח, חשוב שתהיה זו חברה בעלת מומחיות בתחום ההובלות אך גם בעלת ידע בנושאים כגון עמילות מכס, ביטוחי סחורה ובפרט ביטוחים ימיים. בזכות קשרים עם מגוון גורמים בדרך, החל מחברות של אוניות, דרך חברות המספקות טיסות במחיר מוזל לשינוע מטענים וכלה בקשרים לוגיסטיים ענפים, השינוע יעשה באופן אופטימלי מבחינת זמן, עלות ופרוצדורות ההעברה והרישום.

איתור טיסות – בזמן הנכון

מי שרוצה להשיג תוצאות טובות יותר, בשירות אך גם במחיר, יקדיש את הזמן הדרוש למציאת פתרונות שינוע מיטביים וטיסות מיטביות. חיפוש טיסות זולות (לדוגמא כאן) יכול להתבצע ללא קושי למשל תוך שימוש באינטרנט, באתרי השוואת טיסות ויעדים. במידה וזקוקים לטיסה למטרת שילוח, הרי שהטיפול והסדרת הטיסה ייעשו על ידי חברת השילוח עצמה ומכיוון שכך – חשוב שבעתיים לבחור בחברת שילוח וותיקה, עדכנית ומנוסה.

ללא ספק, כאשר רוצים להוזיל עלויות, ניתן לבחור בטיסות של הרגע האחרון, וזאת כאשר מדובר בטיסות לתיירים מן המניין. כאשר המטרה היא הגעה לוועידה מקצועית או כאשר רוצים לוודא כי מטען יגיע בזמן ליעדו בדרך האוויר – הטיפול והלוגיסטיקה חייבים להיות מתוכננים באופן שונה. למותר לציין כי חברת שילוח ושינוע גדולה, תוכל להתמודד גם עם שינוע בטיסות, בהתראה קצרה ובכל זאת – בעלויות סבירות ליצרן או למפיץ.  

 

 

 

 

 

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל