עיצוב הבית בהזמנה מסין

בשנים האחרונות, אנו עדים לתופעה של הגברת הקצב בפתיחותה של ישראל, הנחשפת יותר לשוק הגלובאלי. כניסה זו לשוק, יוצרת תחרות מסחרית, כך שהמוצרים שהם יקרים בארץ כגון ריהוט, חומרי גלם כגון קרמיקה, ריצוף, כלים סניטריים ומוצרי הום סטיילינג לבית, הפכו להיות זולים בהרבה. אפשרות זו, ניתנת לאנשים שמעוניינים להעלות את רמת החיים שלהם. סין היא אחת המעצמות המסחריות שהישראלים פונים אליה, לאחר רכישה או שיפוץ של הבית.  ניתן לבחור  את עיצוב הבית בהזמנה מסין באמצעות קטלוגים של חברות סיניות שמפרסמות ברחבי הרשת, או באמצעות סוכנים המקשרים בין ישראלים למוצרים שונים מסין, כאשר הם דואגים גם לסידורי המכס ולשילוח הבינלאומי.

עלויות השילוח הבינלאומי בייבוא של מוצרי עיצוב הבית בהזמנה מסין, קשורות ישירות לסוג המשלוח, למשקל ולגודל המכולה. יש לדאוג תחילה, כאשר החלטתם לבצע את השילוח, שהאריזות של המוצרים תהיינה ראויות ומתאימות לאופן השילוח. ניתן למצוא כי בהזמנת מוצרים ביתיים כגון ריהוט, ריצוף, כלים סניטריים ועוד, שכן מדובר בכובד רב, יש לשלוח באמצעות שילוח ימי.העלות של שילוח זה היא נמוכה. ככל שתעמיסו יותר מוצרי עיצוב לבית, כך ישתלם לכם יותר.

 יש לזכור, כי יש למצוא חברת שילוח בינלאומי שיש לה  הידע והניסיון , היות ופעולה זו הינה מורכבת ומה שחשוב לכם הוא שהמטען שלכם יגיע בביטחון ובמהרה ליעדו ובמחיר הראוי.

המוצרים הפופולאריים ביותר שישראלים מזמינים מסין

אחד מהמוצרים  הפופולאריים ביותר הקשורים לעיצוב או שיפוץ הבית והדירה בקרב ישראלים הינם מוצרים כגון: אריחי אמבטיה, שיש קררה, ברזים לאמבטיה וכלים סניטריים. בגלל העלות הגבוהה של מוצרים אלה בארץ, מי שרכש דירה ומעוניין לשפץ אותה ולתת לו את המגע המיוחד והאישי שלו, יוכל למצוא הבדל משמעותי בין המחירים בארץ, לבין המחירים בסין. גם אנשים המעוניינים להחליף דלתות, מכירים בעובדה  כי גם מחירי דלתות העשויות מעץ מלא שהן איכותיות יותר, עולות בישראל הרבה , דלתות איכותיות מעץ מלא הן באיכות גבוהה, עיצובים ייחודיים ומרהיבים והמחירים ממש נמוכים.

כל מי שמבצע הזמנה של מוצרים עבור עיצוב הבית בהזמנה מסין, חוסך לכיסו אלפי דולרים באמצעות יבוא אישי מסין ושילוח בינלאומי. כאשר  המכולה מגיע עם כל מוצרי הצריכה לעיצוב הבית. הטרנד הזה של יבוא מוצרי עיצוב הבית מסין, אינו חדש ועולה אלפי דולרים, אבל גם מי שאין לו הרבה כסף, יוכל להשוות ולהעריך את החיסכון המשמעותי של יבוא מכולה עם כל היתרונות הטמונים בה, כך שהוא ייהנה מבית מעוצב במחיר ממש מצחיק בהשוואה למוצרי עיצוב בית והריהוט, חומרי הגלם והגימור לבית  ועוד.

בררו לגבי החברות השונות שמציעות מוצרי עיצוב הבית מסין

היות וקיימות חברות רבות כגון מפעלים רבים בסין שמייצגים אותם סוכנים של חברות הנמצאות בישראל, כדאי לברר כמה שיותר פרטים לגבי איכות המוצרים ובאיזה מפעלים מוכרים שישראלים מרוצים ממוצריהם השונים יש ביקוש רב יותר. שאלו חברים או בני משפחה, אשר כבר הזמינו מוצרים לשם עיצוב פנים של הסלון ולשם עיצוב הבית והם מרוצים כבר שנים ממוצרים אלה, הכוללים: ריהוט לבית, אריחים לחיפוי קירות, ריצוף, שיש, משקופים דלתות, מוצרי פרזול ועוד.

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל