סחר חופשי

מדיניות כלכלית קיימת במדינות רבות. אך כאשר הסחר חוצה גבולות, מתחילות מגבלות טכניות ובירוקרטיות שיכולות למנוע את ההתפחותה הכלכלית של אותה מדינה. סחר חופשי נועד לסייע כלכלית לסוחרים ואף לתושבים פרטיים. הדבר מתבצע על ידי קביעת מדיניות ברורה על אופן המסחר. מדיניות כלכלית זו יכולה להתבצע בין מדינות ספציפיות או באזור מסוים, כמו למשל האיחוד האירופי.  

כאשר מאשרים סחר חופשי בין מדינות נוצרת הקלה בביצוע תהליכים, קיצור זמנים, הוזלת עלויות ופתיחת מוצרים לתחרות בין מוצרים מקומים למיובאים. סחר חופשי יכול לבטל מיסים קיימים, להסיר חסמי מסחר, ולאפשר גישה למידע שהיה בעבר חסוי, כמו למשל בין מתחרים.

סחר חופשי – ישראל וסין

ישראל היא מדינה קטנה, אך אם קשרי מסחר גדולים מאוד. יש לה הסכמי מסחר חופשי עם מדינות האיחוד האירופי, ארה"ב, טורקיה וקנדה. הסכמים אלו מאפשרים שילוח בינלאומי פשוט וקל משהיה בעבר. לאחרונה גם סין מגבשת עם ישראל הסכם סחר חופשי.

סחר חופשי בין ישראל לסין

בחודש מרץ 2016 נפגשו נציגים ישראלים עם נציגים סיניים והחלו לגבש את הסעיפים הראשונים לעבר חתימת הסכם סחר חופשי בין ישראל לסין. התקווה היא שהיקף הסחר בין המדינות ייגדל מ-8 מילארד דולרים ליותר מ-16 מיליארד דולרים! כידוע סין היא מעצמת ייצוא עולמית אשר למרות המשבר הכלכלי שהיא חווה, מייצאת סחורות המוערכות ביותר מטריליון דולרים בשנה. פתיחת סחר חופשי בין ישראל לסין שייתכן וייחתם בקרוב ייגרום לעלייה בהשקעות, עלייה בכמות הסחורות, הוזלת מכסים, הסרת חסמי מסחר ושיתוף פעולה שצפוי לגדול באופן משמעותי בין המדינות.

וויזה לעשר שנים – ישראל וסין חתמו על ביטול וויזה קצרת מועד לסין, כשבמקומה תיהיה וויזה לעשר שנים. וויזה זו יכולה לסייע מאוד לסוחרים עם סין המייבאים סחורות לישראל.

ייבוא מסין עם חיה בר

הסכמי המסחר החדשים וחתימה על אישור וויזה לעשר שנים לסין פותחים יחדיו צוהר חדש לשילוח בינלאומי מהיר ומגוון יותר. בעת שילוח בינלאומי מסין לישראל חשובה ההתקשורת עם חברות שילוח בינלאומי אשר יקלו עליכם את התהליכים הצפויים גם לאחר הקלות המסחר הצפויות. עם חיה בר חברת שילוח בינלאומי תקבלו שירות מקצועי לאורך הדרך מהרכישה, דרך תהליך הייבוא ועד הוצאת הסחורה מהמכס. צרו קשר עוד היום.

 בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  04-6274-515