לייבא את הבית שלך מוכן מחו"ל? כל המידע המלא כיצד

רוצים לבנות בית בישראל? שאלו את עצמכם את השאלה הבאה – למה להיכנס לתהליך בניה ארוך ומייגע כאשר באפשרותכם לייבא בית מן המוכן? כן שמעתם נכון, זה אפשרי. הכיצד? לפניכם כל הפרטים.

בשנים האחרונות הרעיון של לייבא את תכולת ביתך במכולה מחו"ל, אינו זר לאנשים רבים אשר בוחרים לחסוך את פערי התיווך וליהנות ממחירים מוזלים יותר באופן משמעותי. אולם כאן אין מדובר בייבוא תכולת הבית בלבד, כי אם בכל הבית, שיטה אשר מאפשרת לכם ליהנות משפע של יתרונות מהותיים. הקסם העומד בבסיסה של השיטה טמון בפשטות, במחירים המוזלים ובשיפור משמעותי של איכות החיים. ואם אתם מסוקרנים נוכח התגלית, תתפלאו לגלות כי אין זה מסובך כפי שאולי אתם חושבים.

מציאת חברה המתמחה ביבוא

כאמור אין זה מספיק לייבא את הבית מחו"ל כי אם יש למצוא חברה אשר מתמחה בתחום כגון 1different המתמחה ביבוא מסין. הבית אינו מגיע בשלמותו אלא בחלקים אותם יש להרכיב בשטח ולכן חשוב שתהיו בקשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בבנייה קלה ויכולה לסייע לכם בתהליך ההרכבה. ישנן חברות אשר ילוו אתכם לכל אורכו של התהליך והן יכולות לחסוך מכם זמן רב ומאמצים. כמובן שיש לבדוק כי מדובר בחברה בעלת מוניטין וניסיון, אשר לזכותה עומדים בתים רבים שנבנו בשיטה זו וכן שהחברה נמצאת בקשר עם חברה מובילה בחו"ל אשר אמונה על תהליך ייצור חלקי הבית השונים. בנוסף חשוב לשים לב גם לחומרי הגלם בהם עושים שימוש ולוודא כי הם איכותיים ומתאימים לתנאי האקלים הישראליים.

שלב התכנון והשרטוט

אחד היתרונות של בניה ירוקה קלה הוא שניתן להתאים אותה לצרכים שלכם. לרשותכם שתי אפשרויות האחת: להזמין בית מתוך קטלוג, כלומר בית אשר מעוצב ומתוכנן בטרם עת והשנייה לתכנן את הבית בעצמכם. כאשר מדובר בשיטה השנייה כמובן שיש צורך בשירותיו של אדריכל אשר יסייע לכם למקסם את החלל ולהתאים את התכנון לצרכים שלכם. את התכנית הסופית שולחים לחברה בחו"ל , שם מעבדים את השרטוטים השונים והופכים אותם ללוחות ולקורות לוגים, תלוי בחומר הגלם ממנו בונים. המהנדסים של החברה בחו"ל שולחים את תכנית הבניה הסופית לאישור הלקוח וכשזו ניתנת מתחילים בתכנון פרטני.

ייצור הבית וייבוא לישראל

לאחר אישור תכנית הבנייה, השרטוטים מתורגמים ללוחות ולוגים והמהנדסים של החברה בחו"ל בונים תכנית בנייה מפורטת אשר במהלכה הם ממספרים כל קורה ולוח ויוצרים מעין קיט להרכבה עצמית עם הוראות מפורטות. את הערכה מעמיסים על מכולה והיא נשלחת לארץ וכאשר המכולה מגיעה ליעדה תכולתה מובלת לאתר הבניה שם צוות החברה בה בחרתם בהתחלה ולו ניסיון רב בתחום, יעמול על בניית הבית על פי תכנית הבניה המפורטת ששלחה החברה מחו"ל. קיימת חשיבות רבה לניסיונו של הצוות בארץ היות ורק כך ניתן לקבל מענה מקצועי ולהתגבר בהצלחה על כל בעיה שצצה בשטח, זאת בשל ניסיון עשיר בתחום.

לאחר שהושלם תהליך הבניה, הרי שהבית מוכן למעבר, לרוב לאחר תקופה של חודשים ספורים בלבד ועם חיסכון משמעותי בעלות. שיטת בניה זו מציעה יתרונות רבים וטובים וסביר כי היא תהפוך ליותר ויותר נפוצה ככל שיחלפו השנים.

 

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל