יצוא

יצוא לכל העולם

העולם הפך היום להיות נגיש יותר והמהירות בקבלת מידע והגעה לכל יעד בעולם היא אפשרית ומהירה ביותר. שווקים רבים בעולם פתחו בפנינו אפשרויות רבות לעסוק בתחום הסחר הבינלאומי (יצוא ויבוא). ישראל מייצאת לעולם משלוחי ייצוא גדולים  מאד ורבים בתחומים שונים כגון: תכשירי ים המלח, פירות, ירקות, חלקים אלקטרוניים, כלי נשק ועוד. התחום הנפוץ והידוע של הייצוא בישראל הינו תחום הפרחים. בכל שנה, ישראל מייצאת כמויות של כמאה מיליון פרחים במשקל שיכול להגיע ל-5 טון, העלייה במשלוחי היצוא גוברת במיוחד בתקופת החגים הנוצרים.

על עמילות מכס וייצוא

לשירותי  עמילות מכס כמה וכמה יתרונות. השירות של עמילות מכס, המיועד גם עבור ייצוא וגם עבור ייבוא. תפקידו של המכס הוא לבקר את תשלומי המיסים שנשלם בשדות התעופה ובנמלים השונים עבור סחורות שייבאנו או ייצאנו. לאור הסיכוביות ובפערי הידע הכרוכים בתהליכי ייבוא וייצוא, חברות המייצאות ומייבאות סחורה מגינות על עצמן מפני הפסדים כספיים והסתבכויות משפטיות באמצעות שכירת בשירותי  עמילי מכס. עמילות המכס ממלאת תפקיד חשוב בהתמודדות מול החוקי רשות המכס. הבירוקרטיה פה היא מסובכת, לכן חברות לעמילות מכס כמו חברת חיה בר - שילוח בינלאומי תוכל לעזור ליצואנים או ליבואנים בדרך הקלה ביותר וללא סיבוכים מיותרים. בזכות ניסיונה הרב והתמצאותה בשוק עמילות המכס והשילוח הבינלאומי למעלה מ- 35 שנה, החברה תדאג כי יהיו הביטוחים הדרושים, ובמקרים מסוימים באם מדובר לגבי היתרים מסוימים כמו היתר של משרד הבריאות לגבי סחורה מסוימת, או אולי אישור ממשרד התקשורת או מכון התקנים, יש לחברת חיה בר - שילוח בינלאומי את כל הקשרים הנדרשים לכך והיא תבצע את העבודה ביעילות רבה.

עמיל המכס מטעמה של חברת חיה בר סחר ושילוח בינלאומי ממלא תפקידו באופן מקצועי ביותר גם במשלוחי היצוא השונים למדינות השונות בעולם.
ביעילות רבה יוענקו ליצואן מגוון שירותי לוגיסטיים כגון, איסוף הסחורה, הובלה יבשתית מבית הלקוח לנמל הימי או האווירי, אריזה, אחסנה בעת הצורך, ביטוח, טיפול מקצועי בדוקומנטים ובמסמכי האשראי.
לחברת חיה בר – סחר ושילוח בינלאומי יש  את כל הקשרים הנדרשים לכך.
.מובטח ביצוע עבודה באופן מקצועי וביעילות רבה.

מהו תפקידו של עמיל מכס בייצוא סחורה?

עמיל המכס משמש נאמן ובא כוחו של היצואן כלפי שלטונות המכס ועוסק בהכנת האישורים הספציפיים הנדרשים להצגתם לבית המכס, סיווג הסחורה הנשלחת ותשלום המיסים והאגרות בהתאם לחוק. עמיל המכס מכין את הרשימה המפורטת של הסחורה אותה אתם שולחים לחו"ל, ואת תעודת האחסנה למטען. עמיל המכס מכין ואת האישורים השונים הנדרשים על פי חוק מרשות המכס. עמיל המכס יהיה נוכח בזמן שהסחורה נבדקת באמצעות רשויות הנמל והמכס והוא היה אף אחראי על תשלום האגרות השונות שנדרשות לתשלום על פי חוק.

 

בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  054-42090465

 

04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל