יבוא מוצרי תינוקות

ההתרגשות הראשונית, האהבה הבתולית ופעימות הלב החזקות למראה תינוק קטן שוכב בעריסה אלו הם רגשות האופפים את חווית הלידה וההורות. אך למרות השמחה הגדולה, אי אפשר להתעלם מכך שחוויית הגידול והטיפול בתינוקות כוללת תג מחיר. כדי להקל ולו במעט על יוקר המחייה יצא שר האוצר משה כחלון בתכנית המבטלת את המכס על מוצרי התינוקות.

בשורה משמחת להורים

ילדים אינם צריכים להפוך לשיקול כלכלי אך עם יוקר המחייה לעיתים זהו כורח המציאות. כתוצאה מכך גיבש שר האוצר כחלון את התוכנית נטו משפחה במטרה לבטל את שיעורי המכס בעת יבוא מוצרי תינוקות נבחרים, ביניהם: מנשאים, כסאות אוכל, מושבים לתינוקות, הליכונים, נדנדות, בקבוקים ומוצצים. תכנית זו מצטרפת לשורה של הקלות עבור הורים לילדים לרבות סבסוד צהרונים, הוספת נקודות זיכוי להורים עובדים, תכנית חיסכון לכל ילד ועוד.

גידול ילדים – הנאה שכרוכה בהוצאות

כהורים אנו רוצים את הטוב ביותר בעבור הילדים, רצון זה בא לידי ביטוי גם בעת הקניות לרך הנולד. הורים צעירים שזהו להם ילד ראשון צריכים לקנות את כל מוצרי התינוקות הנחוצים כדי לטפל בתינוק בחודשי החיים הראשונים. בין המוצרים הנחוצים: מיטת תינוק, עגלה, סלקל, תיק החתלה, צעצועי התפתחות, ביגוד ועוד. מיותר לציין שכאשר מחפשים איכות יש לבחור בחברות מותג מובילות ובינלאומיות ואז גם המחירים בהתאם. הורדת המכסים על יבוא מוצרי תינוקות הופכת את הרכישה להרבה יותר משתלמת ומוזלת, כך שהורים אינם צריכים להתפשר על איכותם של המוצרים שהם רוכשים.

שיעור המכס – אז והיום

כיום שיעור המכס עבור מוצרים כמו נדנדות, כסאות אוכל, מוצצים, הליכונים, בקבוקים ועוד עומד על 12 אחוזים. כאשר התכנית תכנס לפועל בתאריך 31.12.2018 שיעור המכס יעמוד על 0 אחוזים. ביטול שיעורי המכס יחל לאחר פרסום הצווים ברשומות כאשר בתום הוראת השעה תבחן מידת האפקטיביות שלהם וכן מידת השפעתם. צווים אלו כרוכים בעלויות עבור המדינה יחד עם זאת כן קיימת נחישות להמשיך במגמה של ביטול מכסים, פעולה אשר תפתח את השוק לתחרות, תוריד את יוקר המחייה ותסייע לזוגות צעירים להתקיים בכבוד ואולי אף לחשוב על ילדים נוספים בעתיד.

חברות מובילות של מוצרים לתינוקות

כאמור, ישנן חברות רבות המתמחות במוצרי תינוקות, ביניהן פועלות חברות מותג אשר שמן הולך לפניהן בתחום כמו למשל GRACO, טוויגי, צ'יקו ועוד. לכל אורך שנות פעילותן חברות אלו מפתחות דגמים חדישים ומתקדמים של מוצרי תינוקות איכותיים. המחירים תואמים כמובן את יוקרתו של המותג והורים אשר מחפשים איכות יצטרכו להשקיע בכך את מיטב כספם. את המשוואה הזו שר האוצר כחלון שואף לשנות, וכך לאפשר להורים נקודת פתיחה שווה לצד האפשרות לרכוש לתינוקות הקטנים את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר. מבלי להתפשר.

הסרת המכס על יבוא מוצרי תינוקות מאפשר להורים רבים לרכוש את מוצרי האיכות של חברות המותג הגדולות במחיר יותר אטרקטיבי ומשתלם. לכן רגע לפני שאתם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, כדאי שתבדקו כיצד ובאיזה אופן התכנית החדשה "נטו תינוקות" משפיעה עליכם.

 

 

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל