יבוא יאכטות

אחד ענפי הספורט המובילים בעולם הוא שיט ספורטיבי, הכוונה לשיט תחרותי ושייט מפרשיות, ענפים הללו קיימים בארץ כבר שנים וישראל אף שלחה ספורטאים להתחרות באולמיפיאדה בענף זה. גל פרידמן הביא מדליית זהב לישראל באולימפיאדת אתונה. לכן לא מפתיע שישראל שלא רצועת חוף ארוכה מאוד עם הים התיכון יש אהבה רבה ותשוקה להפלגות ושייט שלא פסחה על ישראלים רבים ובגילאים שונים. לכן אין זה מפליא כי ענף היאכטות הפרטיות וכלי השייט משגשג בישראל.

רכישת יאכטה בישראל

רכישת יאכטה היא באמת הגשמת חלום ללא מעט ישראלים שרוצים להרגיש את הרוח והגלים השוצפים בים הפתוח. אך רכישת יאכטה היא לא עסק זול ורכישתה יכולה להגיע למאות אלפי שקלים בישראל, תלוי באבזור הנמצא על היאכטה וגודלה. לכן הפתרון הוא יבוא יאכטה מחו"ל. אך לפני שאתם מחליטים מאיפה להזמין תחליטו קודם איזה כלי שיט תרצו להזמין. תשאלו את עצמכם האם מדובר בכלי שייט להפלגות קצרות כדוגמאת הפלגה של מספר שעות לים הפתוח, הפלגה מאשדוד לעכו או האם מדובר להפלגה ממושכת לחו"ל כמו איי יוון. הפלגות שונות ישפיעו על גודל כלי השייט שתחליטו לרכוש.

יבוא יאכטות

יבוא יאכטה מחו"ל לישראל

לאחר שיש לכם כיוון לסוג היאכטות שתרצו לקנות קחו בחשבון שאתם יכולים לרכוש יאכטה חדשה מיוון, איטליה או מדינות אחרות מאירופה. אך מפני מחירם ייתכן שתוכלו לרכוש יאכטה יד שנייה. הבירוקרטיה במדינות אירופה יכולה להיות מסורבלת אך ייתכן כי עמיל מכס מקצועי המתמחה בשילוח בינלאומי של יאכטות וכלי שייט בהחלט יכול לקצר לכם תהליכי בירוקרטיה מסורבלים ולקשר אותכם לגורמים המתבקשים. ייתכן אף שתאלצו ליסוע גם לחו"ל לברר פרטים או לראות את כלי השייט במו עיניכם. אך כאמור חברת שילוח בינלאומי מקצועית תוכל להעביר לכם תמונות של היאכטה, אישורים, טלפונים וטפסים כדאי לזרז את תהליך המכירה והיבוא לישראל.

איך לבדוק יאכטה לפני רכישה?

קודם כל חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי אנשי מקצוע מוסמכים המבינים בעניין. בנוסף לכך יש לכם סרטונים באינטרנט של יאכטות שמראים לכם את האבזור ואפילו מסבירים לכם איך להפליג. לאחר שאתם רואים את היאכטה יש לבדוק את מצב הקורוזיה של כלי השייט, יאכטה כאמור נמצאת בים ואחד האויבים המרכזיים לגוף הסירה הוא מלח ולחות. לכן חשוב לבדוק שאין לה קורוזיה בתורן, בהגה וגם במעטפת החיצונית שלה. יש לבדוק בנוסף לכך את מערכת הניווט והאלקטרוניקה, לברר האם מדובר במכשור מתקדם ולא מיושן ומה מצבו הכללי. לאחר הבדיקה הכללית של היאכטה אפשר להעביר אותה בדיקה מקצועית של פגמים של נראים בעין. אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני רכישת יאכטה היא הזמנת ביטוח מקיף הכולל נזקי גוף וביטוח כלי השייט עצמו.

יבוא כלי שיט

יבוא כלי שייט לישראל

כאמור יבוא כלי שייט דורשת זמן ולא מעט תהליכי בירוקרטיה, אך עם חברת שילוח מקצועית ומנוסה תוכלו להזמין את כלי השייט שלכם מרגע הרכישה ועד הגעתו לישראל. בחברת חיה בר תקבלו ליווי מקצועי ואישי גם בהזמנה וייבוא יאכטות לישראל כפי שחברת שילוח בינלאומי מנוסה יכולה לתת. תוכלו להיות בטוחים כי ידאגו לכם לכל מה שאתם צריכים.

 בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  04-6274-515