יבוא ושילוח של משאבה טבולה

העולם שלנו הוא עולם גלובלי. המפהכה הטכנולוגית והופעתו של האינטרנט הביאה לשינוי משמעותי בעולמנו. כיום אנשים מכל העולם יכולים לתקשר ולסחור בינהם בקלות ובזול, ואכן חברות רבות מבצעות מסחר בינלאומי על בסיס יומיומי. בעוד התקשורת בין יעדים רחוקים בעולם יכולה להתקיים בקלות, העברת הסחורה עדיין מתקיימת בשיטות המסורתיות. להעברת מוצרים וסחורה למקומות רחוקים עוד לא נמצא פיתרון, ועד שכזה יימצא, החברות המבצעות מסחר בין-לאומי בין יעדים רחוקים, יאלצו לשלוח את הסחורה שלהם במטוס או באוניות משא.

חברות מסחר בינלאומיות מבקשות לרוב להעביר כמות גדולה ואפילו גדולה מאוד של סחורה ממדינה למדינה. החשיבות של העברת הסחורה לחברות אלו היא גבוהה מאוד. מבלי שהיבואן יקבל את הסחורה, הוא לא יכול למכור. מצב זה עלול לפגוע אנושות בתזרים המזומנים של העסק, להכניס אותו למצוקה אמיתית, חובות כלפי בנקים וספקים אחרים, ולעיתים אף להיא לפשיטת רגל. כך, אחד הדברים החשובים ביותר לחברות מסחר בינלאומיות הוא איכות ואמינות השילוח.

על מנת ליהנות משילוח סחורה אמין ואיכותי, חברות מסחר בינלאומיות משתמשות לרוב בשירותן של חברות שילוח וייבוא.  חברות שילוח מתמקצעות במרוצת השנים בשילוח וייבוא של מוצרים שונים. במרוצת השנים חברות אלו צוברות ניסיון רב ולא פחות חשוב קשרים ענפים. בעזרת קשרים אלה חברות השילוח והייבוא יכולות לקצר עבורך את זמן ההמתנה עד קבלת המוצר ושיחרורו מהנמל, ויחד עם זאת להקל עליך את מילוי הטפסים והתהליך הבירוקרטי המעייף הכרוך ביבוא של מוצרים מחו"ל. כך, חברת שילוח וייבוא מקלות משמעותית את תהליך הייבוא.

ייבוא משאבות טבולות

משאבה טבולה היא משאבה היושבת בתוך נוזלים. תפקידן של משאבות אלו הוא להביא לריקון של נוזלים מחלל מסוים. לרוב משאבה טבולה תשאב נוזלים ממקום נמוך למקום גבוה, בייחוד במקרים בהם החלל הנמוך נמצא מתחת למפלס מערכת הביוב העירונית, ולכן איננו מסוגל להתרוקן לשם מכוחות עצמו. בהתאם לכך, משאבות טבולות יותקנו בבורות מים של מבני תעשייה גדולים או במקומות שנוטים להיות מוצפים בעת ירידת גשמים. מרתפים, מקלטים, חניונים תת-קרקעיים, הם רק חלק מהדוגמאות למקומות שפעמים רבות נמצאים מתחת למערכת הביוב העירונית, ולכן מותקנים בהם סוגים שונים של משאבות טבולות. 

ישנם חברות המייצרות בישראל משאבות טבולות. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים להתקין משאבה טבולה איכותית במיוחד, רצוי שתייבאו כזאת מחו"ל. מבלי לזלזל במשאבות הטבולות הישראליות, משאבות טבולות המיוצרות בחו"ל מתאימות יותר לשימושים תעשייתיים מגוונים, בעיקר מכיוון שהם עשויות מחומרים חזקים יותר.

כמו כן, יצרניות המשאבות הטבולות בחו"ל מייצרות לרוב משאבות גדולות במיוחד. לכן, אם אתם זקוקים למשאבה טבולה גדולה במיוחד ואיכותית, רצוי כי תחשבו על ייבוא משאבה טבולה מחו"ל, שתבצע את פעולת השאיבה בצורה הטובה ביותר האפשרית ותמנע נזקים עתידיים נוספים בחלל ממנו נשאבים המים.

כיצד ניתן לייבא משאבה טבולה?

הדרך הטובה ביותר לייבא משאבות טבולות הוא בעזרת חברה העוסקת ביבוא ושילוח. בישראל פועלות מספר חברות המתמחות ביבוא ושילוח של כל מה שתרצו: מקונטיינרים מלאים ברהיטים מסין, ועד שיש מאיטליה.

בעת יבוא של מוצרים דוגמת משאבות טבולות רצוי מאוד להשתמש בשירותיה של חברת שילוח מקצועית ומנוסה במיוחד. ייבוא של מוצרים אלו כרוך פעמים רבות בהמתנה ארוכה, במילוי טפסים רבים והתעסקות ארוכה ומעייפת עם מוסדות הבירוקרטיה הישראליים. הקשרים הענפים שחברות השילוח יוצרות במרוצת השנים עם הגורמים הרלוונטים, יחד עם הידע המקצועי שנצבר בחברות אלו, הפכות אותם לאופציה האמינה, המקצועית והנכונה ביותר לייבוא של משאבות טבולות. חברות אלו יקצרו את זמן ההמתנה ויקלו על הייבואן את תהליך היבוא כולו.

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל