יבוא מסין

מי שמעוניין לבצע ייבוא מסין לישראל, חייב לדעת כי תנאי התשלום שם הינם קשים כי רוב הקניות בסין נעשות ללא אשראי, היבואן אמור לשלם הרבה כסף, היות ולמפעלים בסין אין כסף נזיל וזו הסיבה שהם אינם נותנים אשראי ליבואנים השונים שמעוניינים לייבא מהם סחורה, הקנייה נעשית לרוב באמצעות תשלום מקדמה ע"י היבואן ויתרת הכסף תשולם עם יציאת הסחורה מסין וזאת, באמצעות פתיחת מכתב אשראי לתשלום מידי ברגע שהסחורה יצאה מסין. לפעמים יכולה לצוץ בעיה נוספת כמו למשל, חוסר עקביות באיכות הסחורה אם כבר אתם עובדים עם ספק קבוע מסין. אין זה אומר, כי כל הסוחרים מסין נוהגים באותה הדרך, אך עליכם לשים לב לפרטים אלה.

תהליך יבוא מסין עלול להיות מסורבל ומתיש ולחילופין עשוי להתבצע בדרך קלה ואף משעשעת. ליצירת תהליך יבוא אישי קל ומהיר על היבואן להצטייד בכל משלוח יבוא מכל מדינה בעולם, בשני גורמים אמינים ומקצועיים ביותר:

יבוא מסין

  • משלוח בינלאומי - עם סגירת העסקה בין היבואן והספק הכוללים את תנאי המכירה, נכנס המשלח הבינלאומי לתמונה ופועל לאיסוף הסחורה, סימון אריזות והמכלתה במכולה, והעברתה לנמל הימי. שם תעלה המכולה לאוניה כשהיא מצוידת בכל הניירת המקורית הנדרשת.

  • עמיל המכס - עם הגעת המשלוח ארצה, נכנס עמיל מכס לתמונה ומבצע את פעולת השחרור ביעילות ובמהירות האפשרית.

חברת חיה בר - סחר ושילוח בינלאומי מספקת שירותי שילוח בינלאומי כמו גם שירותי עמילות מכס.

לדוגמא בתהליך של יבוא מסין:
חברה או כל אדם פרטי המעוניין לבצע ייבוא מסין לישראל, חייב לדעת כי תנאי התשלום שם מאוד נוקשים ונושא  האשראי כמעט ואינו קיים. הרכישה מתבצעת לרוב באמצעות תשלום מקדמה של כ 30% ו – 70% הנותרים ישולמו טרם יציאת הסחורה מסין.איכות הסחורה הירודה יכולה להוות בעיה גם כאשר עובדים עם ספק קבוע מסין. יש לתת הדעת לפרטים אלה ולהיעזר בחברות הסחר בסין.

כדאי להשתמש בשירותן של חברות סחר בסין

על מנת להגיע לספקים אמינים בסין והיבואן בישראל או בכל מדינה אחרת בעולם יקבל תמורה מלאה עבור כספו, מומלץ להיעזר בחברות סחר המצויות בסין.  היבוא מסין הינו אטרקטיבי במיוחד בשל עלויות הייצור הזולות שם. סוחרים ישראליים רבים וחברות גדולות מוצאים ומנצלים את הפוטנציאל הגלום ביבוא מוצרים בשל נתח הרווחים הגדול הנשאר בידם. מכולות רבות מפליגות מהנמלים השונים בסין ועושות דרכן לנמלי ישראל. חברות תיווך הסחר בסין, דואגות לאיכות ולטיב הסחורה וכן לעמידת הספק בהתחייבויותיו כלפי היבואן. ניתן לבקר בתערוכות שונות בסין ובהונג קונג, על מנת לבדוק אילו סחורות יכולות להיות אטרקטיביות ליבוא לארץ.

כשהסחורה מגיעה לארץ..יבוא מסין

בדרך כלל היבואן יודע מתי מגיעה הסחורה לנמל בארץ, היבואן, ייעזר בחברה לעמילות מכס הקשורה גם לשילוח ימי ואווירי, שעוסקת בשחרור הסחורה המגיעה לארץ דרך המכס.

חברות לעמילות מכס, עוסקות גם בכל הקשור לייצוא של סחורות. חברות לשילוח בינלאומי בארץ, כמו חברת חיה בר - שילוח בינלאומי, מנוסה בכל הקשור לשחרור הטובין מהנמל, המסמכים הנחוצים כבר יהיו מוכנים, טרם הגעת הסחורה לנמל כך שעמיל המכס מטעם חברת חיה בר - שילוח בינלאומי, יבצע את שחרור הסחורה ביעילות וללא בירוקרטיה מתמשכת, דבר המקל על הסוחר לשווק את הסחורה בארץ בזמן, הסוכן יחכה כבר במשרדו  ויקצר לך את כל הסחבת שדרושה לשחרור הסחורה, יחס חם ושירות אמין, הם אלה שהופכים את לקוחותינו לקבועים.

חברת חיה בר  -סחר ושילוח בינלאומי, שולחת ליבואן הודעה על צפי הגעת האוניה לנמל בארץ. במקביל, מקבל גם עמיל המכס מטעמה של חיה בר שילוח בינלאומי הודעה כזו ונערך בהתאם.

חברת חיה בר - סחר ושילוח בינלאומי, מנוסה ביותר בכל הקשור לשילוח הבינלאומי ועמילות המכס והמסמכים הדרושים לשחרור המטען יהיו מוכנים טרם הגעת הסחורה לנמל. בדרך זו תהליך שחרור הסחורה מתבצע ביעילות רבה וללא בירוקרטיה מתמשכת. הדבר מקל על היבואן לקבל ולשווק את הסחורה בארץ במועד לו התחייב . יחס חם ושירות אמין, הם אלה שהופכים את לקוחותינו לקבועים.
 

 

 

בואו לחסוך זמן וכסף ולהרוויח שקט נפשי וצרו עימנו קשר עוד היום:  054-4209046