חשיבות עמידה בזמני משלוח

אחד הפרמטרים החשובים ביותר המהווים בסיס לקיום ולשירות הניתן על ידי חברות שליחויות בארץ ובעולם הוא עמידה בזמני משלוח, בין אם מדובר במשלוח המיועד להגיע ליעדו בתוך ימים אחדים ובין אם מדובר בהזמנת שליחויות מהיום להיום.

אנשים פרטיים ובעלי עסקים עושים שימוש בשירותי חברות המשלוחים, כאשר העולם העסקי הקדחתני והתובעני ורמת השירות אליה הורגלו לקוחות הקצה דורשים לא אחת מהירות ויעילות, אספקת שליחויות מהיום להיום, בפרטי משלוח שונים בכל רמות הערך הכלכלי והגדלים.

חברת שליחויות מקצועית תקפיד על מספר פרמטרים במטרה לספק ללקוחותיה שירות מצוין:

תיאום ציפיות- לא תמיד ניתן להוציא ולספק את המשלוח על פי לוח הזמנים הנדרש על ידי הלקוח. במידה ולאחר בדיקה ולמרות הרצון והמאמץ לא ניתן לספק מענה לבקשת שליחויות מהיום להיום, או לחילופין בזמן אחר שהוגדר על ידי הלקוח אך אינו ישים מבחינת החברה, מוטב ונכון לומר זאת ללקוח ולא לקבל את המשימה מתוך ידיעה שהמשלוח יגיע באיחור. לא תמיד החברה מודעת לתוכן המשלוח ולמשמעות הגעתו בזמן, ואיחורים ועיכובים עשויים להיות הרי גורל, להכריע עסקאות או לפגוע באנשים פרטיים בהתנהלויות שונות. תיאום ציפיות ושקיפות מלאה הם הבסיס לשירות מצוין ואיכותי.

צי רכבים- משלוחים מגיעים בגדלים שונים ועם הגדרות ובקשות שונות לשינוע. חברת משלוחים מקצועית תחזיק באופנועים למשלוחים קטנים במטרה לספק מהירות, ברכבים, במשאיות ואף בהסדר עם חברות תעופה לשינוע כל משלוח, בכל גודל והרכב ולכל מקום. באמצעות אחזקת צי רחב של רכבים ונהגים תוכל להבטיח החברה עמידה בזמני משלוח החשובה עד מאוד.

מעקב בזמן אמת- צוות ניהול ותפעול היושב במשרד וביכולתו לשלוט בצורה מלאה במערך הזמנות, התפעול והשינוע ויכולת לספק מענה לכל לקוח בכל עת אודות מצב ומיקום המשלוח שלו. בעידן של רשת גלובאלית קיימים כלים דיגיטליים וטכנולוגיים רבים לשליטה מלאה בזמן אמת, כמענה לתקלות ולמתן שירות. מערכת זו הכרחית לבקרה ולעמידה בזמני משלוח בשליחויות ארוכות טווח ובדרישת שליחויות מהיום להיום.

ביטוח- חבילות ומשלוחים נושאים לעתים מטען יקר ערך. המשלוחנים והנהגים של החברה יעשו הכל כדי לשמור על החבילה ולנהוג בה בכפפות של משי עד להגעתה לידי המקבל הרשמי, אולם למקרה שבכל זאת תתרחש תקלה, מפגע או תאונה חשוב לעבוד עם חברת משלוחים אחראית המבטחת את המטען ומפצה את הלקוח במקרה הצורך.

שילוח בינלאומי- שילוח בינלאומי והעברת חבילות בין מדינות אינו שירות שליחויות מהיום להיום, ומחייב התייחסות לפרמטרים רבים בניהם חוקי מכס ומיסוי, חוקי ייבוא וייצוא, בירוקרטיה ורישום. חברת שליחויות העוסקת בכל הללו מחויבת בהתנהלות מקצועית החל מתשאול הלקוח ואיסוף החבילה, המשך בקשרי תעופה ויכולת שינוע למרחבים בינלאומיים וכלה בעובדים וצוות זמין בארצות השונות להשלמת האיסוף, ניהול הבירוקרטיה ומסירת המשלוח כנדרש ליעדו. היכרות מטיבה עם כל אלו תבטיח תיאום ציפיות אל מול הלקוח ועמידה בזמני המשלוח.

 

 

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל