הדרך הקלה לשילוח חבילות

אם אתם רוצים להתחיל למכור את המוצרים שלכם באינטרנט, אתם בוודאי חוששים כי על פניו, העניינים האלו בטח נראים לכם מסובכים ומורכבים. אך דעו שבפועל הדבר ממש לא ככה. ברגע שלומדים את המערכת ומתנסים ורואים שזה דווקא קל לשלוח מוצרים, הדבר נעשה עוד יותר פשוט וקל. כדי לעשות קצת סדר בכל הבלאגן שיש בנושא של משלוחים לחו"ל, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאת המאמר שלנו. תסמכו עלינו שאתם כבר תקבלו את כל המידע הנדרש לכם בנושא.

כמה עולה לשלוח חבילה לחו"ל?

תוכלו להיעזר באתר של "דואר ישראל" ולחשב את עלויות המשלוח. כל שתצטרכו הוא להיכנס למחשבון המשלוחים ולהזין את שם המדינה אליה אתם רוצים לשלוח, סוג הדואר, כמות ומשקל. אתם כבר תקבלו את עלות המשלוח.

איך נקבע מחיר המשלוח?

אם אתם מעוניינים לשלוח חבילה לחו"ל, קחו בחשבון שהמחיר של המשלוח שלה ייקבע על ידי מספר פרמטרים בהם: מדינת היעד, ביטוח (במידה ואתם בוחרים להפעיל אותו על החבילה), גודל החבילה, סוג המשלוח (אווירי או ימי). כמו כן, למחיר זה, מצטרפות גם עלויות של מכס, שירות רישומון ייצוא ועוד.

איך שולחים חבילה לחו"ל?

תוכלו להשתמש בשירות של "דואר ישראל" הכולל משלוח אווירי (משתמשים בו כאשר מדובר על חבילות קטנות) או משלוח ימי. מלבד "דואר ישראל", ניתן גם לפנות לחברות שילוח פרטיות המספקות את השירות. העלויות כמובן משתנות ויש לבדוק אותן ולראות מה יותר משתלם.

הכנת החבילה למשלוח

במידה ומדובר על חבילות קטנות, ניתן לשלוח אותן באריזות קרטון או אפילו במעטפה עם פצפצים (שתגן עליהם). חשוב מאוד שהפרטים שלכם ושל מי שאתם שולחים אליו את החבילה, יהיו כמה שיותר ברורים וקריאים. על כן, מומלץ להשתמש במדפסת מדבקות ייעודית המדפיסה מדבקות לשילוח חבילות. אם יש צורך בחומרי אריזה נוספים, ניתן לרכוש אותם כמעט בכל חנות המוכרת ציוד משרדי. חשוב לעטוף את החבילות בצורה כמה שיותר טובה ואיכותית. אם החבילה מכילה דברים שבירים, יש לרשום עליה כיתוב בולט שיישא את המילה: "שביר". מעבר לכך, את המוצרים יש לעטוף כמה שיותר טוב – אם בניילון נצמד מיוחד ואם בקלקר ולאחר מכן להכניס לתוך אריזת הקרטון. כך תבטיחו שהמוצרים לא יגיעו עם נזק או שבר.

שורה תחתונה

אל תחששו ממשלוח חבילות לחו"ל. מה שכן, נסו לפני שאתם עושים זאת, לקרוא כמה שיותר מידע על הנושא באינטרנט או במידה ויש לכם מכרים שמתעסקים בתחום – תשאלו אותם כמה שיותר שאלות בנושא, כך שתדעו שאתם עושים את זה בצורה נכונה. שימו לב, שלא ניתן לשלוח חבילות בדואר לכל מדינה, שכן ישנן מדינות שאין הסכם סחר איתן. דוגמה למדינות כאלה הן מדינות ערב. יחד עם זאת, במידה וכן יש לכם לקוחות נלהבים ממדינות אלה, ניתן לשלוח אליהן חבילות דרך סניף ישראל של הדואר הצרפתי. כך יוצא שהחבילות נשלחות מישראל לצרפת ומשם למדינות ערב.

 

 

מאמרים
04-6274515

לקבלת הצעת מחיר:

שם מלא
טלפון
דוא"ל