איך מייבאים מסין בראש שקט?

במדינת ישראל יש הרבה מאוד בעלי עסקים שבוחרים לייבא את הסחורות שלהם מסין ויש לכך סיבה אחת טובה: זה משתלם. זה לא משנה על איזה סוג של עסק מדובר ומה בדיוק הוא מוכר, שכן בכל מקרה לייצר את המוצר הזה בסין ולייבוא אותו אחר כך לארץ זו אופציה טובה לחיסכון ולהגדלת הרווח הכלכלי. לכן ברור מדוע גם אתם מתעניינים בנושא הזה אך חשוב לדעת שאי אפשר לדבר על יבוא מסין בלי לדבר על שילוח בינלאומי ועל הבירוקרטיה הקשורה לנושא.

האם אתם צריכים עמיל מכס?

אין ספק שהדבר המורכב ביותר בכל מה שקשור לנושא של יבוא מסין זו שאלת המכס כי כולנו מכירים את הסיפורים על אנשים שייבאו סחורות שנתקעו חודשים ארוכים במכס. ברור שאם אתם מנהלים עסק שבנוי על הסחורה הזאת לא באמת תוכלו להרשות לעצמכם לבזבז זמן יקר ולכן חשוב שיהיה לכם עמיל מכס מקצועי. התפקיד העיקרי של עמיל המכס הוא פשוט לסדר עבורכם את הדברים במכס וזה כולל: מילוי טפסים, דאגה לסחורה ושחרורה במידת הצורך.

איך בוחרים עמיל מכס מקצועי?

האמת היא שבעידן שבו אנחנו חיים אשר בו מתבצע בכל יום יבוא מסין זה לא מפתיע לגלות שיש מספר חברות שיכולות לתת לכם שירות בתחום הזה. לא קל לבחור ביניהן ואם אתם רוצים שיהיה לכם עמיל מכס שבאמת יוכל לסייע לכם כדאי שתברר:

-          ממתי עמילי המכס עוסקים בתחום הזה?

-          האם יש להם את כל הניסיון הדרוש?

-          האם הם יוכלו להשיג לכם חיסכון כלשהו בתשלומים?

-          האם מהירות התגובה של עמילי המכס גבוהה?

הדבר האחרון שאתם צריכים זה שהסחורה שלכם לא תגיע בזמן כי זה עלול לגרור צרות כלכליות לעסק שאתם מנהלים ולכן חשוב שיהיה לכם עמיל מכס כמה שיותר מקצועי ואמין.

האם תמיד זה משתלם לייבא מסין?

מוספי הכלכלה מלאים בכתבות העוסקות בצורה ישירה או עקיפה בכל מה שנוגע ליבוא מסין כך שברור מדוע גם אתם מתעניינים בנושא הזה. חשוב לזכור שעל מנת שהדברים יתנהלו על הצד הטוב ביותר אתם צריכים לעבוד בצורה נכונה, לדעת ממי אתם קונים את המוצרים שלכם ואיך אתם מתכוונים לייבא אותם. עמיל המכס שלכם הוא עוד איש מקצוע שיוכל לעזור לכם בדרך אך אם לא תקפידו לעשות את הדברים בצורה חוקית ולשלם מיסים כנדרש אתם עלולים לסכן את עצמכם. לכן חשוב לקרוא כמה שיותר מידע אודות הנושא של יבוא מסין ולא להתרכז רק בשאלה איך עושים זאת מבחינה פרקטית. רק כאשר יהיו בידכם כל הנתונים הללו תוכלו לבחור האם אתם נכנסים לעניין הזה וממי בדיוק אתם רוצים לייבא את כל הסחורות שלכם מסין. 

למידע נוסף ניתן לפנות ל- "חיה בר - סחר ושילוח בינלאומי", בטלפון 04-6274515 או באתר.